...

kontakt@szymonbrukwicki.pl

+48 690 540 382

Wynajmij Akademię Rozwoju Kulinarnego!

 

Kameralna salka na której zorganizujesz małe spotkanie rodzinne lub biznesowe z wyśmienitym cateringiem i sauną!

 

Pobierz cennik

Co oferujemy

Kameralna salka idealna na małe imprezy lub spotkania biznesowe do 10 osób. Na miejscu toaleta, interaktywny Flipchart, na którym wyświetlić można film, prezentację czy skorzystać z wyszukiwarki. Za dodatkową opłatą skorzystać można rónież z sauny. Oferujemy możliwość zamówienia cateringu. Szczegóły w cenniku powyżej.

Wydarzenia w Akademii Rozwoju Kulinarnego

Co ciekawego działo się w Akademii Rozwoju Kulinarnego? Sprawdź na naszym blogu najświeższe wydarzenia i warsztaty kulinarne, które poprowadził nasz szef kuchni Szymon Brukwicki!

Projekt “Czas na zmiany”

Projekt “Czas na zmiany”

Warsztaty w ramach projektu "Czas na zmiany". Zobacz co przygotowali uczestnicy... Mniam Wszystkim serdecznie dziękuję za warsztaty!

Warsztaty dla uczniów szkoły w Karnowie

Warsztaty dla uczniów szkoły w Karnowie

Ostatnio Akademię Rozwoju Kulinarnego odwiedzili uczniowie szkoły w Karnowie Dziękuję wszystkim za udział w warsztatach! Mam nadzieję, że jeszcze odwiedzicie Akademię Rozwoju Kulinarnego A kiedy widzę się z Tobą?

Szczególnie wesołe warsztaty

Szczególnie wesołe warsztaty

Na moich warsztatach zawsze panuje wyśmienita atmosfera, ale tym razem było szczególnie wesoło Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w warsztatach i zapraszam ponownie Na warsztatach przygotowaliśmy: Pieczone gruszki z ricottą, orzechami i ziołami, otulone...